Hakkımızda

Güney Fide, tarıma dayalı endüstriyel yatırımlarla büyüyen Andifli Yatırım Şirketler Topluluğu’nun bir üyesidir.

Güney Fide, 2013 yılında Mersin ili Akdeniz ilçesinde 80 dekar arazi üzerinde kurulmuştur. Güney Fide, yıllık 150 milyon adet aşısız sebze fidesi, 20 milyon adet aşılı sebze fidesi üretim kapasitesine sahiptir.

Güney Fide, 50 dekar yekpare üretim alanının her metrekaresinde fidenin gelişme döneminde ihtiyaç duyacağı sıcaklık, nem, ışıklandırma ve sulama etmenlerinin stabil olarak sağlanabildiği ülkemizin ilk ve tek fide işletmesi özelliğine sahiptir. Tesis, siparişten tohum atımına, iklimlendirmeden ürün teslimine kadar, sektörün ulaştığı en son üretim ve bilişim teknolojileri ile donatılmıştır.

Güney Fide, kendi alanlarında yetişmiş, uzman ve deneyimli çalışanlarıyla olduğu kadar, yönetim organlarıyla da koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. Her türlü faaliyet özenle planlanır, dikkatle uygulamaya geçirilir, uygulama sonuçları kontrol edilir ve gerektiğinde derhal düzeltici faaliyetlere başvurulur.

Güney Fide, yalnızca kurulu bulunduğu bölgede değil, Edirne’den Kars’a kadar ülkemizin her noktasındaki üreticilere hizmet vermektedir. Bu hizmetin gerektirdiği lojistik bilgi, tecrübe ve donanıma sahiptir.

Güney Fide, başta ürün kalitesi olmak üzere, satış sonrası hizmetlerin de müşteri memnuniyetinin belirleyici faktörü olduğunun bilincindedir. Fide üretimindeki teknolojik uzmanlığını satış sonrası destek ve hizmetlere de kesintisiz yansıtır.

Güney Fide, Türkiye’nin en iyi hizmet sunan, en yetkin, en dürüst ve en beğenilen fide şirketi olmak iddiasındadır.

Ülkenin dört bir yanındaki iş ortaklarımıza “adına doğru”, en iyi ve en sağlıklı fideyi tam söz verdiğimiz tarihte teslim etmek ve fidenin mahsul vereceği zamana kadar desteğimizi bir an olsun eksik etmemek esas taahhüdümüz ve farklılığımızdır.